Standartiniai veidrodžiai

Veidrodžiai Apvalūs, stačiakampiai, su rėmu ar be jo – veidrodžiai yra daugiau nei tik atspindį rodantys objektai. Jie atveria namų erdvę, suteikia gyvumo ir elegancijos. Mūsų kolekcijoje rasite įvairių formų ir stilių veidrodžius, pritaikytus kiekvienam skoniui ir interjero dizainui. Tulup siūlo galimybę rasti tobulą veidrodį, kuris atitiks Jūsų estetinius ir funkcionalumus lūkesčius.

Pusapvalis veidrodis Nėra rėmo ant sienos
Pusapvalis veidrodis
Nėra rėmo ant sienos (#lop-000000001)
dydis nuo: 25x50 cm
42.99 €
pasirinkite dydį
Netaisyklingas veidrodis Nėra rėmo ant sienos
Netaisyklingas veidrodis
Nėra rėmo ant sienos (#lon-000000001)
dydis nuo: 48x48 cm
46.99 €
pasirinkite dydį
Veidrodis lašas Nėra rėmo ant sienos
Veidrodis lašas
Nėra rėmo ant sienos (#llow-000000001)
dydis nuo: 40x70 cm
63.99 €
pasirinkite dydį
Ovalo veidrodis Nėra rėmo ant sienos
Ovalo veidrodis
Nėra rėmo ant sienos (#lnow-000000001)
dydis nuo: 40x70 cm
64.99 €
pasirinkite dydį

Apvalūs ir Ovalūs Veidrodžiai

Apvalūs Veidrodžiai Su Šiuolaikišku Flairu

Apvalūs veidrodžiai neabejotinai yra interjero puošmena, suteikianti namams išskirtinio žavesio. Mūsų apvalūs veidrodžiai su LED apšvietimu arba elegantiškais juodais ar baltos spalvos rėmais pritaikyti įvairiems skoniams ir interjero sprendimams. Ieškant subtilaus stiliaus ir funkcionalumo, apvalūs veidrodžiai su remu gali būti tobulas pasirinkimas. Kiekvienas apvalus veidrodis su LED apšvietimu yra ne tik praktiškas, bet ir modernus akcentas, praplečiantis erdvės pojūtį ir suteikiantis šiltos ar šaltos šviesos spalvų magijos.

Elegancija ir Funkcionalumas su Apvaliais Veidrodžiais

Mūsų kolekcijoje didelis apvalus veidrodis tapo neatsiejama klasikinio ir modernaus dizaino dalimi. Įsivaizduokite, kaip šie veidrodžiai ant sienos atspindi dienos šviesą ir sukuria žaismingą šviesos bei šešėlių šokį Jūsų erdvėje. O apvalūs vonios veidrodžiai su apšvietimu užtikrina, kad kiekviena diena prasidėtų nuo šviesos ir švaros akcento.

Kvadratiniai ir Stačiakampiai Veidrodžiai

Stačiakampio Formos Veidrodžiai: Funkcionalumo Simbolis

Mūsų stačiakampiai veidrodžiai, išdėstyti Jūsų namų sienose, atspindės ne tik Jūsų stilių, bet ir išskirtinį dėmesį į detalę. Pakabinami veidrodžiai su rėmu arba jų minimalistinės versijos be remo tinka įvairių stilių namams – nuo jaukiai tradicinių iki moderniai minimalistinių.

Kvadratinių Veidrodžių Vienkartiškumas ir Stilius

Veidrodžiai juodu ar baltu remu, kvadratinės formos, sukuria griežtą, bet tuo pačiu elegantišką atmosferą. Čia kiekvienas pakabinamas veidrodis su rėmu yra ne tik prasmingas papildymas prie sienų, bet ir suteikia struktūros bei charakterio visai aplinkai.

Veidrodžiai Su Ir Be Rėmo

Veidrodžiai Be Rėmo: Minimalizmo Įkūnijimas

Sieniniai veidrodžiai be remo yra mūsų pasiūlymas tiems, kurie vertina švarų dizainą ir funkcionalumą. Šie veidrodžiai atrodo lyg plūduriuojantys ant sienos, suteikdami lengvumo ir atvirumo pojūtį.

Veidrodžiai Su Rėmu: Stiliaus Ir Prabangos Derinys

Veidrodis su remu yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Veidrodis juodu remu suteikia interjerui tvirtumo ir išraiškingumo, tuo tarpu veidrodis baltu remu įneša šviesumo ir šilumos. Mūsų kolekcijoje kiekvienas veidrodis yra ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvinis elementas, kuris praturtina namų atmosferą.