Kaip įrengti mažą miegamąjį? Patikrinkite mūsų idėjas!

Kaip įrengti mažą miegamąjį?

Persikeliate į butą, kuriame dideli sapnai turi būti uždaryti siaurose sienose? Jokių nervų! Mes jums pasakysime, kaip įrengti nedidelį miegamąjį netradiciniu stiliumi. Patarsime, ko verta siekti, o ko tikrai nereikėtų. Bus trumpai ir glaustai – skaitant nepavyks užmigti!

Kaip įrengti miegamąjį –geri patarimai visada vertinami

Galvodami apie miegamojo įrengimą dažnai nesuvokiame, kokias galias turi spalvos, kuri turi atsirasti ant sienų. O tai svarbu! Sienų spalvos, kuriomis galima papuošti modernų miegamąjį daugiabutyje ar didesniame name visų pirma yra šios.

  • Mėlyna – siejama su saugumu ir maloniai nuramina. Tačiau reikia atsargiai rinktis tinkamus atspalvius – mėlyna gali labai atvėsinti interjerą, o apie „atmosferos užšaldymą“ miegamajame niekas nenori girdėti!

  • Balta - klasikinė, universali, visada madinga ir tinkama. Ji dera prie visų spalvų baldų ir iškelia spalvingus aksesuarus į pirmą planą. Mėgsta minimalistinį interjerą, bet taip pat puikiai atrodo boho stiliuje. Ji nesenstanti, bet sunkiai prižiūrėti, kad visada būtų švari!

 
Kaip įrengti mažą miegamąjį?
 
Kaip įrengti mažą miegamąjį?
 
Kaip įrengti mažą miegamąjį?
 
Kaip įrengti mažą miegamąjį?
 
Kaip įrengti mažą miegamąjį?
 
  • Žalia - pastaruoju metu populiarėja. Dažniausiai mes siekiame žalios betelio spalvos atspalvio, derindami su juoda ir auksine spalva. Tai gražus derinys, tačiau rekomenduojame jį naudoti didesnėse erdvėse, kur dažnai šviečia saulė. Priešingu atveju galime „apsunkinti“ kambarį.
  • Rožinė - labai mergaitiška ir saldi. Nors tai padeda numalšinti stresą ir nuramina sielą, reikia ją rinktis pakankamai atsargiai – ypač jei miegamajame bus ir vyriškojo pasaulio atstovas!
  • Pilka – viena populiariausių spalvų šiuolaikiniame interjere. Ir tai nenuostabu – elegantiška ir gana universali. Puikiai dera prie baltų ir juodų baldų derinių. Ji nekonfliktuoja su spalvotais priedais. Kaip ir mėlynos spalvos atveju, verčiau rinkimės šiltesnius jos atspalvius. Taip pat gerai derinti pilką su baltomis sienomis – ypač kai reikia įrengti nedidelį miegamąjį.

Mažo miegamojo spalvos turėtų būti labiau tonuotos – rekomenduojame tikro atgimimo išgyvenančias žemės spalvas ir subtilias pasteles. Stipresnių akcentų gerbėjams geras sprendimas tai pvz., fototapetai, kurie padarys interjerą dinamiškesnį ir originalesnį, tačiau kartu su ryškiomis spalvomis optiškai nesumažins kambario.

Ieškodami idėjų mažam miegamajam, atsižvelkime ir į mūsų buto specifiką. Jei tai tamsus kambarys, atsisakykite vienodai gilių spalvų. Be to, verta derinti formas ir medžiagas – pavyzdžiui, blizgūs fasadai gerai atspindi šviesą, todėl kambarys tampa šviesesnis.

Kaip įrengti mažą miegamąjį?

Mažas miegamasis su drabužių spinta gali būti su stumdomomis durimis su veidrodžiais - tai pasiteisinęs būdas optiškai padidinti kambarį ir mūsų naudojimo patogumą - išnyksta poreikis ieškoti vietos, kur galima pakabinti veidrodį ant sienos. Ir Jūs visada žinote, kad atrodote gerai! Po atitinkamos įžangos galime pereiti prie išsamumo...

Kaip įrengti mažą kvadratinį miegamąjį?

Stovite kvadratinio kambario, kuris turi tapti Jūsų svajonių miegamuoju, centre ir nežinote, ką su juo daryti? Mes jau žinome – ir mielai padėsime! Visų pirma, turite priežasčių džiaugtis – šis kambarys yra gerai sufomuotas ir suteikia daug išdėstymo galimybių! Galite praktiškai bet kaip pastatyti lovą ir spintas, jei tik tai leidžia erdvė.

Mūsų pasiūlymas? Jūsų ramus prieglobstis kasdieniame gyvenime!

Nedidelio kvadratinio miegamojo sienas nudažome švelnia šilto atspalvio smėlio spalva. Šiai spalvai tinka balti rėmai, durys ir tos pačios spalvos lova. Taip pat galite rinktis labiau netradicinius smėlio spalvos atspalvio fototapetus į mažą miegamąjį su subtiliu, balti motyvu. Naudokite juos ant vienos iš sienų. Baldai mažame miegamajame neturi būti paprasti ir be charakterio – o ne! Siūlome Jums, pavyzdžiui, modernią lovą su metaliniu, dekoratyvesniu rėmu. Tai lengva išraiškos forma, o mažose erdvėse tai labai svarbu!

Kaip įrengti mažą miegamąjį?

Norėdami paįvairinti spalvas, galite rinktis įmantrios spalvos baldus – pavyzdžiui, turkio spalvos spintą (gerai, jei pavyksta priderinti prie jos blizgius fasadus) ar komodą. Jei įrengiate nedidelį miegamąjį – pastaroji gali būti naudojama ir kaip naktinis staliukas!

Miegamojo sienos tai gera vieta plakatams ir paveikslams. Pakabinkite juos debesyje, sukurtame skirtingų dydžių rėmelių pagrindu arba rinkitės minimalistinius gėlių motyvus ant drobės. Spalvos turi atitikti tas, kurios naudojamos kambaryje – kad būtų išlaikytas harmoningas klimatas. Dar džiuto kilimėlis ir viskas!

Kaip madingai įrengti nedidelį miegamąjį blokiniame name?

Mažas miegamasis blokiniame name gali tapti Jūsų didele naktinių paslapčių ir malonių rytų karalyste. Svarstote, kaip ją įrengti, kad taptų mėgstamiausia vieta Jūsų namuose? Patariame.

Sienas dažome baltai. Tačiau apie nuobodulį nekalbame – net ir siauras miegamasis blokiniame name gali būti įrengtas netradiciškai. Mūsų receptas? Įdomūs fototapetai! Romantikei siūlome žavingus bijūnus. Minimalistinio dizaino gerbėjai greičiausiai patiks geometrijos, kurią sudaro medaus korys. Visada ieškantiem madingiausių motyvų – kaip visada nusilenkia monstera.

Kaip įrengti mažą miegamąjį?

Kaip matote, miegamojo sienas (aukščiau pateikti įkvėpimai tai tik lašas galimybių jūroje!) galima dekoruoti akcentais ir taip visiškai pakeisti jų charakterį. Tačiau tegul tai visada būna Jūsų stiliaus – tai neįkainojamojo komforto jausmo metodas. Nesate įsitikinusi, ar fototapetai pasiteisins Jūsų erdvėje? Likite ištikima žemės spalvoms ir vieną iš sienų papuoškite prislopintų spalvų paveikslu.

Baldai į mažą miegamąjį – nepriklausomai nuo to, kokius fototapetus pasirinksite, geriausia rinktis šviesių spalvų – puikus pasirinkimas tai balta ar beržo spalva. Monstera turi silpnybę juodai spalvai – nepatariame rinktis šio atspalvio didelės spintos – tai gali „apsunkinti“ erdvę. Tačiau lovos rėmas turėtų atitikti užduotį ir gražiai kontrastuoti su tamsiai žalia lapų spalva.

Šiame mažo miegamojo interjere taip pat pasiteisins auksinė spalva – žaiskite akcentais ir „pagardinkite“ erdvę žiupsneliu turtų.

Tada gyvenkite ir miegokite su malonumu!

Taip pat skaitykite:
Kaip gražiai papuošti butą? Patarimai dizaino mėgėjams
22.07.2024

Kaip gražiai papuošti butą? Patarimai dizaino mėgėjams

Šiame straipsnyje aptarsime penkis kūrybingus patarimus, kurie padės sukurti stilingą svetainę. Nuo elegantiškų stiklo raštų iki unikalaus apšvietimo – šios idėjos įkvėps dizaino entuziastus paaukštinti savo gyvenamąsias erdves.

daugiau
Meno subalansavimas: Japandi stiliaus vadovas šiuolaikinėms erdvėms
27.06.2024

Meno subalansavimas: Japandi stiliaus vadovas šiuolaikinėms erdvėms

Ar kada nors svarstėte, kaip derinti skandinaviško minimalizmo paprastumą su japoniško dizaino subtilia elegancija? Japandi stilius, kuris yra šių dviejų filosofijų sintezė, tampa vis populiaresnis šiuolaikiniuose interjeruose. Kviečiame atrasti, kaip harmoningai ir estetiškai apgalvotai į savo namus įnešti japandi stilių.

daugiau
Veidrodžiai ir fengšui - kaip panaudoti jų energiją interjero dizaine
24.05.2024

Veidrodžiai ir fengšui - kaip panaudoti jų energiją interjero dizaine

Fengšui pasaulyje veidrodžiai yra stebuklingi įrankiai, galintys padvigubinti laimę, padauginti turtus ir praskaidrinti dvasią. Atspindintys veidrodžių paviršiai skirti ne tik grožėtis savo išvaizda; jie turi transformuojančių galių, galinčių paveikti jūsų namų energiją arba Či.

daugiau
Fototapetas į svetainę - kaip pasirinkti tobulą motyvą ir sukurti išskirtinę erdvę
16.04.2024

Fototapetas į svetainę - kaip pasirinkti tobulą motyvą ir sukurti išskirtinę erdvę

Kiekvieno namo širdyje svetainė išsiskiria kaip asmeninės raiškos drobė, susitikimų vieta, kurioje dalijamasi istorijomis ir puoselėjamos atminimys. Tapetų galia paverčiant šią erdvę yra neįkainojama. Jie nustato toną, daro įtaką nuotaikai ir atspindi asmeninį stilių.

daugiau